Život je jako led.Led se roztaje,mi usneme,a už se neprobudíme.Led se nevrátí do své podoby..Vždy,když přijde naše chvíle.po...

Home-Fanclubs-Online-stmívání-3v1-Affs-informaion-♥♥♥


Ahoj!
Spřáteluji Tady!

Soutěž Tady! a pomoc Bártovi utéct ze třídy!

Tady je Přihláška do Sonb

Leden 2011

Půlnoční slunce-

30. ledna 2011 v 12:23 | Kany♥♥ |  twilight sága

Půlnoční slunce

Podle informací na autorčiných oficiálních stránkách Stephenie zatím nehodlá dopisovat pátý a prý poslední díl upírské ságy - Půlnoční slunce (Midnight Sun). Měl to být Twilight po druhé. Rozdíl by byl v tom, že by to bylo z pohledu Edwarda (Jednička je z pohledu Belly)... Spisovatelka dala své kopie rukopisu svým přátelům a někdo z nich je uveřejnil na internetu. Podle svých slov moc dobře ví o koho se jedná a moc jí to mrzí. Ztratila tak důležité vlákno a příběh zatím nehodlá dopsat. Prý se chce věnovat rodině. Zveřejněné kapitoly uveřejnila i na svých oficiálních stránkách. Údajně dala Stephenie jednu kopii k přečtení i představiteli Edwarda Cullena (Robert Pattinson), aby se lépe vžil do role.
Edwardovi se jeho život zdá být nudným... každý den předstírá že je někdo jiný. Až do chvíle než se objeví nová žákyně - Isabella Swan. První čeho si všimne je, že nemůže číst její myšlenky. Druhá věc je, že má neuvěřitelnou chuť po její krvi. A třetí? Má potřebu ji chránit před problémy, do kterých se Bella dostává až podivně často... dokáže ji ale ochránit před sebou samým?
obaly

Z knihy-rozbřesk(rozděleno na knihy)-

30. ledna 2011 v 12:22 | Kany♥♥ |  Rozbřesk

Kniha I.

Kniha začíná nádhernou svatbou Edwarda a Belly Cullenových. Bella, která byla zpočátku zmítaná pochybami, došla pevným krokem k oltáři jista sama sebou a svým "Ano". Alice připravila obrovskou svatbu, plnou hostů. Jak upírů, tak lidí, ale i vlkodlaků. Menší problémy byly opět s Jacobem, který na dlouhou dobu utekl ve vlčí podobě a teď se vrátil odhodlán popřát Belle. Vše se ale zvrtne a Jacob musí být smečkou odveden do bezpečí. S Edwardem se Bella dohodla na tom, že půjde na univerzitu Dartmnouth a Edward jí školné zaplatí. Další dohodou je to, co Bella už dlouhou dobu chce. Poslední, co by chtěla zažít jako člověk před tím, než se promění - sex. A ke splnění této dohody se nezadržitelně blíží. Svatební cestu naplánoval Edward na ostrov Esme. Hned první noc dojde na splnění dohody. Bella je vyděšená, ale když se ráno probudí, ví, že se bála zbytečně. Má příjemný, šťastný pocit. Edward její nadšení ale nesdílí. Bál se toho a oprávněně. Bella je samá modřina a začne si to vyčítat. Dojde k závěru, že už se spolu nebudou milovat po dobu, co bude člověkem, s čímž Bella nesouhlasí. Nezbývá jí ale nic jiného, než souhlasit, protože Edward se jí snaží zaměstnávat natolik, že každý večer padne do postele vyčerpáním. Jednoho večera se ale Belle zdá krásný sen... probudí se a začne plakat. Edward je vyděšený a myslí si, že Bella měla noční můru. Ta ho ale začně na vysvětlenou hladově líbat. Zpočátku ji odmítá, nakonec se ale podvolí... ráno už Bella žádné modřiny nemá, akorát je zničená postel. Čas nerušeně plyne a Bella o něm nemá ponětí. Jednou v noci, když je Edward na lovu, dostane hlad, tak si udělá kuře, ale vyzvrací ho. Začíná mít děsivné noční můry o malém chlapci, kterého jdou Volturiovi zabít, ale ona má potřebu ho chránit.
(c.č.)

Zatmění film-

30. ledna 2011 v 12:18 | Kany♥♥ |  Zatmění
Bella je opět celá. Edward je zpátky. I když se musí neustále ujišťovat, zda není sen a má domácí vězení po svém malém výletu do Itálie a po prozrazených motorkářských výletech. Je i dokonce zasnoubená. I když tohle slovo snad nedokáže říct ani nahlas. Dohoda, kterou s Edwardem uzavřela přinese oběma to co chtějí - Edward bude mít svatbu a Bella nesmrtelnost po Edwardově boku. Jsou tu ale menší "skvrny na slunci", tou první je její nejlepší kamarád Jacob, který s ní nemluví a tou druhou Volturiovy. Bella s Edwardem museli slíbit, že Bellu promění, jinak ji čeká smrt. Od té doby co se Bella vrátila k Edwardovi nebo spíš Edward k ní, bere Jacob celou záležitost za uzavřenou. Snaží se proto na něj nemyslet. Bella je v poslední ročníku a tak řeší na jakou univerzitu půjde. Najde si školu na Aljašce, kde by mohla být s Edwardem. Edward jí jednoho dne připomene, že bude končit platnost dárku od Carlislea a Esme - voucher na 2 letenky na Floridu, aby mohla letět za maminkou Renée. Po vyhrné hádce s Charliem se tam vydají. Bella ale cítí, že se něco děje. Něco špatného, co Edward tají. Po té co se vrátí zvoní telefon. Na druhém konci je Jacob a ptá se Belly jestli jde zítra do školy, ta odpoví automaticky, že ano. Pak zavěsí.
(c.č.)

Nový měsíc-

30. ledna 2011 v 12:16 | Kany♥♥ |  Nový měsíc
Bella má narozeniny a i když všem řekla, že mají dělat jako kdyby je neměla tak pro ní Alice udělá narozeninovou oslavu. Na oslavě se řízne do prstu o papír při rozbalování dárků které dostala. Jasper se na ní vrhne protože její krvi neodolá. Sice přežije, ale Edward se k ní od té doby začne chovat jinak než předtim. Nakonec jí vezme kousek do lesa od jejího domu a tam jí řekne, že on i celá jeho rodina odjíždějí. Řekl jí, že už jí nemiluje.Což však není pravda odjíždí z Forks jen proto,že si myslí že bez jeho přítomnosti bude Bella v bezpečí .Ona mu uvěří že ji opravdu nemiluje celou tu dobu si to myslela, že pro něj není dost dobrá.Nejdřív, než odjede mu ale Bella musí něco slíbit, že se nikdy nepokusí udělat nic nebezpečného.Nic co by jí mohlo ohrozit její život. Edward Belle také něco slíbí že už jí nikdy neuvídí. Že to bude jako kdyby nikdy neexistoval.
Bella hodně trpí , ale zkamarádí se s Jacobem.jednou si Bella řekla, že když Edward porušil svůj slib (že od ní nikdy neodjede) tak že ona může porušit i ten svůj a proto zachtání ze skládky 2 motorky.Jelikož motorky nejsou pojízdné vezme je k Jacobovi. Ten jí slíbí že se pokusí je opravit a naučí ji na nich jezdit. Bella se na své motorce s pomocí Jacoba rozjela .Všechno šlo dobře, ale chvilku na to uslyšela v hlavě Edwardův hlas, který jí říkal že to nemá dělat, že si může ublížit a to nesmí Charliemu udělat.Jacob se později stane vlkodlakem a bude se bát to říct Belle. Jacob Belle napoví a jí dojde , že je vlkodlak.V La Push je celá smečka vlkodlaku, ale tito vlkodlaci jsou tu proto, aby ochraňovali lidi před upíry.Smečku v La Push vede Sam, který je tzv. Alfa . Mezitím Bellu bude chtít připravit o život Laurent který je zrovna na lovu.(c.č)Stmívání film-

30. ledna 2011 v 12:14 | Kany♥♥ |  Stmívání
Isabella (Bella) Marie Swan se stěhuje ze slunného Phoenixu do šedivého Forks, kde neustále prší. Její matka Renée se vdala za baseballového hráče druhé ligy - Phila Dwyera a chystají se hodně cestovat kvůli Philově baseballové kariéře. Bella se po X letech stěhuje zpět ke svému samotářskému otci Charliemu, který si neumí ani uvařit. Začíná zde chodit do školy a dostává od Charlieho dar na uvítanou - červený náklaďáček značky Chevy. Je sice starý a má ledacos za sebou, ale Bella si ho zamiluje.
Ve škole ji přijmou kupodivu skvěle, až na výjimku - podivuhodného Edwarda Cullena. Pro Bellu je Edward zajímavý... je krásný, chytrý a dost tajemný. I zbytek jeho rodiny je tajemný. Sedává s nimi ve školní jídelně. Nikdy nic nejí a ani nic nepijí a všichni jsou nadpozemsky krásní. Edward ji z nějakého důvodu neustále od sebe odhání. Jednoho rána se Bella probere a venku je náledí. Charlie jí na náklaďáček dal řetězy, takže do školy dorazí vpořádku. Vpořádku ale nedorazí Tyler, při jízdě po parkovišti Bellu málem srazí. Edward, který je na druhé straně školních pozemků, se dostane v jedné sekundě k Belle a zachraňuje jí život. Bella je dost zmatená a snaží se přijít na to, co to s Edwardem je. Edward neustále Belle naznačuje, že je nebezpečný a že by se od něj měla držet dál. Ale je to spíš naopak. Bella je Edwardem přímo fascinována a něco ji k němu neustále táhne.
(c.č)

Našla jsem smajlíka♥♥

30. ledna 2011 v 12:11 | Kany♥♥ |  Stmívání
Ahoj,tak jsem na jedné stránce smajlíka stmívání!-
hezké že?

Co je to za člověka?

29. ledna 2011 v 18:12 | smile:) |  Informace o blogu
Tedy!
To mě dostalo,já jí ten blog ták chválila,
a ona mi napsala-
´
5 *Miley* *Miley* | Web | Před 39 minutami | Reagovat
z tvyho blogu se mi chce zvracet :-!
kravo

to je hrozný!
asi si na ní budu stěžovat!!!!!!
Na blog.cz
Tohle mě teedy dostalo-POMSTA!

Ahoj,potřebuji pomoc!

29. ledna 2011 v 11:52 | smile:) |  O blogu
Prosím vás,zítra mi skončí photo filtre studio.A já nemám na čem dělat dess-kde ho děláte vy?
Prosím vás moc a moc!Prosím poraďte mi!Udělám vám za to diplom!
desstakhle měl vypadat.

3 kapitola(další půlka)

28. ledna 2011 v 20:15 | smile:) |  On-Line kniha stmívání
jacobek

"Buď opatrná," varoval mě, když jsem se snažila vymanit. "Myslím, že ses pořádně praštila do hlavy."
Uvědomila jsem si palčivou bolest nad levým uchem.
"Au," řekla jsem překvapeně.
"Myslel jsem si to." Jeho hlas kupodivu zněl, jako kdyby potlačoval smích.
"Jak ses…" zarazila jsem se, abych si to srovnala v hlavě a zorientovala se. "Jak ses sem dostal tak rychle?"
"Stál jsem hned vedle tebe, Bello," odpověděl a jeho tón byl zase vážný.
Otočila jsem se, abych se posadila, a tentokrát mě nechal, uvolnil sevření kolem mého pasu a odtáhl se ode mě tak daleko, jak to v omezeném prostoru dokázal. Dívala jsem se na jeho starostlivý, nevinný výraz a byla jsem znovu dezorientovaná silou jeho zlatě zbarvených očí. Na co jsem se ho to ptala?
A pak nás našli, dav lidí, kterým po obličeji tekly slzy, křičeli na sebe, křičeli na nás.
"Nehýbej se," poroučel mi někdo.
"Vytáhněte Tylera z dodávky!" volal někdo jiný.
Kolem nás nastal horečnatý zmatek. Snažila jsem se vstát, ale Edwardovy studené ruce mě stlačily za rameno dolů.
"Ještě zůstaň v klidu."
"Ale je zima," stěžovala jsem si. Překvapilo mě, když se potichounku uchechtl. To se mi nelíbilo.
"Tys byl tamhle," vzpomněla jsem si najednou, a jeho pochechtávání v tu chvíli ustalo. "Stál jsi vedle svého auta."
Jeho výraz ztvrdl. "Ne, nestál."
"Viděla jsem tě." Všude kolem nás vládl chaos. Slyšela jsem hlasité a příkré hlasy dospělých, kteří přicházeli na scénu. Ale umanutě jsem se držela naší hádky; měla jsem pravdu a on to musí přiznat.
"Bello, já jsem stál vedle tebe a stáhl jsem tě stranou." Upřel na mě oči devastující silou, jako kdyby se snažil sdělit něco klíčového.
"Ne." Zaťala jsem čelist.
Jeho oči zlatě žhnuly. "Prosím tě, Bello."
"Proč?" ptala jsem se.
"Věř mi," prosil a jeho tichý hlas byl tak přesvědčivý.
Teď jsem zaslechla sirény. "Slibuješ, že mi všechno později vysvětlíš?"
"Dobrá," vyštěkl, najednou popuzený.
"Dobrá," opakovala jsem nazlobeně.
(c.č.)


Dess pro Aminu

26. ledna 2011 v 18:01 | smile:) |  O blogu
dess

2.kolo sonz!

26. ledna 2011 v 17:44 | smile:) |  Soutěže
Omlouvám s za to,že jsem na vás úpe zapomněla lidi!
Ale hned to napravím!-
Tak hlasujte pro toho nej.
Hlásek dám tomu,kdo si napíše první!
Tak hlasujte!
Soutěží se o super ceny!

Nová přezdívka!

25. ledna 2011 v 19:05 | smile:) |  O blogu
Ahoj lidi,tak jak se máte?
Já úžasně!
Známky ve škole se nepočítaj na pololetní vízo!
Tak v pondělí už bude.
Co budete mít?
Hrůza co?Tak co jste dneska dělali?
U mě byla kámoška, a trénovaly jsme na družinovej talent,jsou tam i prvňáci,tak budem dělat jen takovou zábavu,aby je to bavilo.
Tak jsem se dneska pohádala s kámoškou,se kterou se hádám furt.
Ale dneska to byla pěkná hádka.
Hrůza!
Tak co se dá dělat,aspoň jsem s nepohádala s  nej.(c.č.-více o nové pžezdívce)

Adoptuj si pixelky!

24. ledna 2011 v 20:18 | smile:) |  obrázky
Ahoj,tak jsem se rozhodla pro adopce pixelek.Ale můžete nanejvíš dva!
Pravidla-
  • Dáš si pixelku na blog
  • Napíšeš jak se jmenuje
  • Z jakého je blogu
  • To je vše.
Takže jestly chcete pixelku napiště do komentářů-
  1. Přezdívka
  2. Blog
  3. Jméno pixelky
  4. Pohlaví pixelky
  5. Číslo pixelky
  6. Kam si jí dáš?
Tady jsou-
1)
2)Dusty
3)
4)
5)
6)
7)králík
8)

O to snad ne!

24. ledna 2011 v 17:59 | smile:) |  O blogu
Ahoj lidi!Moc vám děkuji,že jste navštívili můj blog,a udělala minulý týden takovou návštěvnost!
Jsem opravdu šťastná!
Ppa!
A hlásnete?

Tady!

pro Smile:)

Tady!

Pro číslo 4♥
Děkuji mockrát!
jacobek


Navstevnost za minuly tyden (17.1. 2011 - 23.1. 2011) je:(c.č)


Hot or Not 4!!!

23. ledna 2011 v 16:28 | smile:) |  obrázky
Hlasuj dole v anketě!
Minulý-jako vždy hot!
Hot!
60% (6)
Not!
40% (4)

BRRRRR-Barák a klika.

23. ledna 2011 v 16:27 | smile:) |  O blogu
O můj bože.
Máma nám vyluxovala dečku lps,a šla ji tak nějak,vyndat z pytlíku ven před barák,do popelnice.
Laura(sestra) byla nahoře a poslouchala písničky.
Já jsem viděla mámu,a tak jsem šla za ní.
Akorát jsem zapomněla,že máme zničenou kliku od baráku,a zabouchla jsem.
Máma mě viděla,a řekla mi,ty si pitomá,nejradši bych tě nakopla.
Tak jsme tam zvonily,a zvonily,zvonily.10 MINUT!
Pak máma uviděla Lauru,jak jde po schodech dolu,a začala ťukat na sklo.
Laura nás viděla a šla otevřít.
,,Já myslela že jste dole,a půjdete otevřít!"Řekla.
No,a teď mám promrzlý prsty.BRRRRRR.Máma byla v triku s krátkým rukávem,já si vzala bundu.
brushe

Taylor Lautner(je zadanej,a já doufala,že se potkáme,a bude z toho láska:))

23. ledna 2011 v 16:21 | smile:) |  Herci
Už od listopadu se mluví o tom, že Twilight star chodí s dcerou slavného zpěváka Phila Collinse...
Chvilku se sice zdálo, že šlo o pouhý klep, teď je ale zcela jasné, že Lily (21) a Taylor (18) jsou zamilovaný pár. "Potkali jsme je v restauraci," vypráví návštěvnice jednoho luxusního podniku v Hollywoodu.

"Drželi se za ruce a Taylor Lily něco šeptal do ucha. Ona se pořád smála a pak se zvedli a v obětí odešli. Mysleli si, že je nikdo nevidí," tvrdí ještě svědkyně.

Další zdroj z hercova blízkého okolí ale říká, že páru začínají krušné časy: "Taylor pořád natáčí a ikdyž za ním Lily často jezdí, někdy se nevidí i týden! Je to velmi těžké."

Hlavně pro filmového Jacoba. Jeho new girl si s ním totiž začala v době, kdy ještě chodila s kameramanem z týmu Stevena Spielberga, který byl zrovna v dalekém Novém Mexiku. Snad si tentokrát nenajde nikoho jiného!

Ahojky lidi!

21. ledna 2011 v 21:35 | smile:) |  O blogu
Ahoj lidi,jak se máte?
Já jsem dneska oběhla affs,a napsala pár článků na www.janetcullen.blog.cz.
No........Tak jinak,co plánujete na víkend?
Informace do konce ledna,až do 6.2.
Do konce ledna-

Jako normálně,články,twilight,novinky.

1-4 Ledna-

Kontrola affs!To je hlavní,a bude trvat do.........třeba do 20.2.2011.

Reklamy-

Lolaa

Tak papa!
kris

CZ dabing-zatmění

19. ledna 2011 v 16:19 | smile:) |  Zatmění
Zde najdete zatmění s českým dabingem.Ppa!
kristen
YAHOO
xxxxxxxxx
 ....SOSXahojX:'(XhruzaX:-DX;-)XX8-)