Život je jako led.Led se roztaje,mi usneme,a už se neprobudíme.Led se nevrátí do své podoby..Vždy,když přijde naše chvíle.po...

Home-Fanclubs-Online-stmívání-3v1-Affs-informaion-♥♥♥


Ahoj!
Spřáteluji Tady!

Soutěž Tady! a pomoc Bártovi utéct ze třídy!

Tady je Přihláška do Sonb

Květen 2011

Pozastaveníí!

20. května 2011 v 18:04 | Kany♥♥ |  Informace pro affs
Ahojky,já jsem to sem už dávala,ale nikdy si to nečetl :( -
Určitě jste si všimli toho,že sem nepřidávám články..NESTÍHÁM!
Učení,venku je krásně,kolo,atd...
Vždyť pomalu nestíhám nic!Ještě ani nemá úkoly :(
dvě hodiny venku,comp...:/
Takže to asi znamená že-
Tak co mám dělat!Prosila bych všechny affs,aby si to přečetli..:D
Je mi to líto,ale fakt nestíhám.Affs nebudu obíhat,ani psát na blog..
Vůbec nwm kdy se vrátím!
O práázkách tu nebudu vůbec!Tak to asi nějak do toho června.
Jetšě k tomu,zejtra mam soutěž v Galerii!Před 200 lidma budu recitovat,a bude fáákt tréma :(
Takže se tu mějte a papapapapa!

Ashley Green-photo

18. května 2011 v 19:18 | Kany♥♥ |  Ostatní:)
Tak tohle je naše ,,sladká" Alice :D
c.č.-

Důležitééé!

18. května 2011 v 19:15 | Kany♥♥ |  Informace o blogu
Určitě jste si všimli toho,že sem nepřidávám články..NESTÍHÁM!
Učení,venku je krásně,kolo,atd...
Vždyť pomalu nestíhám nic!Ještě ani nemá úkoly :(
dvě hodiny venku,comp...:/
Takže to asi znamená že-

Tak co mám dělat!Prosila bych všechny affs,aby si to přečetli..:D
Je mi to líto,ale fakt nestíhám.Affs nebudu obíhat,ani psát na blog..
Vůbec nwm kdy se vrátím!
O práázkách tu nebudu vůbec!Tak to asi nějak do toho června.
Jetšě k tomu,zejtra mam soutěž v Galerii!Před 200 lidma budu recitovat,a bude fáákt tréma :(
Takže se tu mějte a papapapapa!

Prosím podívejte se aspoň na tento blog :)

14. května 2011 v 20:06 | Kany♥♥ |  Informace o blogu

Tady

Je to blog méh kamaráda,tak se podívejte :)

Děkujuuuuuuuuuu 2000 návštěvnost!

14. května 2011 v 19:52 | Kany♥♥ |  Informace o blogu

konečně,děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Krásně upravená fotečka Edwarda a Belly!♥

13. května 2011 v 16:38 | Kany♥♥ |  Twilight
nešla sem to na google :D za chvilku tu bude novej design!!!!!!!!

Kristen Stewart: Breaking Dawn? Zklamání!

12. května 2011 v 22:04 | Kany♥♥ |  Kristen Stewart
Filmová Bella by brala, kdyby její scény v posledním díle ságy Twlight byly mnohem drsnější...
V knize Breaking Dawn Bella Swan otěhotní se svým upířím miláčkem Edwardem Cullenem a než světlo světa spatří jejich dcera Renesmee, čeká ji velmi bolestivý a úmorný porod.

Ve filmu to prý ale takové drama nebude. "Jsem zklamaná," přiznává Kristen Stewart: "Čekala jsem, že tahle traumatizující scéna bude na plátně mnohem drsnější. Měla by šokovat..."

Scénář byl ale upraven tak, aby film mohl být v kinech přístupný pro teenagery. "Mladí lidé by určitě rádi viděli drsné narození Renesmee," oponuje Kris: "Čekala jsem, že budu zvracet krev, jak to bylo v knize, ale to se nestalo..."

Dalším zklamáním byla pro herečku její milostná scéna s Edwardem: "Bylo to hezké, ale přišlo mi, že by se tahle scéna hodila spíš do romantického filmu. Čekala jsem, že v tu chvíli půjde na plátně jen o sex."

Je tedy vůbec důvod těšit se na Breaking Dawn? "Každý má na ty scény jiný názor. Producenti určitě dobře vědí, co dělají a ten film bude nakonec skvělý," dodává Kristen.

Robert Pattinson má staromódní tělo

12. května 2011 v 22:03 | Kany♥♥ |  Robert Pattinson
V těchto dnech se do kin uvádí nový Robertův film Voda pro slony. Po roli mladého veterináře Rob prý doslova skočil. Proč?
Voda pro slony se odehrává ve 30. letech minulého století, a právě tuhle dobu Robert miluje ze všeho nejvíc. Prožít toto období, oblékat dobové kostýmy a používat všechny dobové věci tak Roba lákalo ze všeho nejvíc.
"Vždycky jsem toužil dělat film, který bude zasazený do třicátých let. Miluju oblečení, které se tenkrát nosilo," vyznal se herec. "A pak tahle nabídka přišla. Kostýmy byly naprosto dokonalé a všechno, co jsem vyzkoušel nebo musel používat ve své roli, byly autentické věci z té doby, které doteď perfektně fungovaly!"

"Mám asi staromódní tělo, že mi tehdejší móda sedí líp, než ta dnešní," směje se.

Kromě výpravy si na natáčení užíval i společnosti kolegyně Rees Witherspoon, Oskarem oceněné herečky za hlavní ženskou roli ve filmu Walk The Line, který je životopisným snímkem country zpěváka Johnny Cashe (úžasná byla třeba i v obou dílech Pravá blondýnka).

Řekl o ní: "Když se setkáte s někým, kdo už má doma Oskara, myslíte si, že takový člověk už bude žít jen ve svém malém světě, ale Rees je neskutečně milá a laskavá a tak strašně moc mi po celé natáčení pomáhala...," nešetřil chválou Rob.

8 kapitola:PORT ANHELES(půlka)

10. května 2011 v 16:57 | Kany♥♥ |  On-Line kniha stmívání

8. PORT ANGELES

Jess jezdila rychleji než pan policejní ředitel, takže jsme v Port Angeles byly kolem čtvrté. Už to bylo dávno, co jsem naposledy vyrazila někam s holkami na dámskou jízdu, a nával estrogenu byl osvěžující. Poslouchaly jsme ufňukané rockové ploužáky, zatímco Jessica brebentila o klukách, s kterými chodíme. Její večeře s Mikem se velmi vydařila, a tak doufala, že se v sobotu večer dostanou až k první puse. Usmála jsem se pro sebe, měla jsem radost. Angela se prostě jenom těšila na ples a o Erika se nijak vážně nezajímala. Jess se z ní snažila vytáhnout přiznání, kdo je její typ, ale já jsem ji po chvilce přerušila otázkou o šatech, abych Angelu ušetřila. Vrhla na mě vděčný pohled.
Port Angeles byla krásná malá past na turisty, mnohem upravenější a malebnější než Forks. Ale Jessica a Angela ho znaly dobře, takže neměly v plánu plýtvat časem na romantickou procházku po pobřeží zálivu. Jess jela přímo k velkému obchodnímu domu ve městě, který byl pár ulic od turisticky atraktivních míst.
Ples byl na plakátech oznamován jako poloformální a žádná z nás si nebyla přesně jistá, co to znamená. Jak Jessica, tak Angela byly překvapené a téměř nevěřily, když jsem jim řekla, že jsem ve Phoenixu nikdy na plese nebyla.
"Copak tys nikdy nešla na ples s klukem nebo tak?" zeptala se Jess pochybovačně, když jsme vstupovaly do obchodu.
"Vážně," snažila jsem se ji přesvědčit, protože jsem se nechtěla svěřit s tím, jaké problémy mi dělá tancování. "Nikdy jsem neměla kluka nebo tak. Nechodila jsem moc mezi lidi."
"Proč ne?" ptala se Jessica.
"Nikdo mě nepozval," odpověděla jsem upřímně.
Zatvářila se skepticky. "Lidi tady tě zvou," připomněla mi, "a ty je odmítáš." Teď jsme byly v oddělení mladé módy a hledaly regály se společenskými šaty.
c.č...

Online kniha stmívání-další část 7 kapitoli

8. května 2011 v 16:12 | Kany♥♥ |  On-Line kniha stmívání

Další část kapitoli 7-Upír.
Trvalo to samozřejmě děsivě dlouho. Když se objevily výsledky, měla jsem se čím probírat - bylo tam všechno od filmů přes společenské hry a undergroundový metal až k obskurním kosmetickým společnostem.
Pak jsem našla slibnou stránku - Upíři od A do Z. Netrpělivě jsem čekala, až se načte, a rychlým klikáním jsem zavírala každou reklamu, která se objevila na obrazovce. Nakonec byla obrazovka volná - obyčejné bílé pozadí s černým, akademicky vypadajícím textem. Na domovské stránce mě přivítaly dvě citace:

V rozlehlém stinném světě duchů a démonů není žádná postava tak strašlivá, žádná postava tak obávaná a opovrhovaná, a přesto nadaná tak hrůzyplnou podmanivostí jako upír, který sám není ani duch, ani démon, ale sdílí temné povahové rysy a vlastní tajemné a strašlivé schopnosti obou. - Reverend Montague Summers.
Jestli jsou nějaké dobře doložené záznamy, jsou to záznamy o upírech. Nic nechybí: oficiální zprávy, přísežná prohlášení vážených lidí, lékařů, kněží, učitelů, kompletní soudní důkazy. A přes to všechno, kdo věří v upíry? - Rousseau.

Zbytek stránky byl abecední výčet veškerých mýtů o upírech, které se udržují různě po světě. První, na kterého jsem klikla, Danag, byl filipínský upír, který údajně před dávnými časy začal na ostrovech pěstovat kolokázii. Podle pověsti Danag po mnoho let pracoval společně s lidmi, ale jejich partnerství skončilo dne, kdy se jedna žena řízla do prstu. Danag jí vysával ránu a chuť krve se mu tak zalíbila, že z jejího těla vysál krev úplně všechnu.
Pročítala jsem pečlivě popisy, hledala jsem něco, co znělo povědomě, natož pak věrohodně. Zdálo se, že většina mýtů o upírech se točila kolem krásných žen jako démonů a dětí jako obětí; také to vypadalo, že si je lidé vymýšleli, aby měli vysvětlení pro vysokou úmrtnost malých dětí a aby poskytly omluvu pro mužskou nevěru. Mnohé příběhy zahrnovaly duchy bez těla a varování před nesprávně provedenými pohřby. Nebylo toho moc, co by se podobalo filmům, které jsem viděla, a jenom opravdu pár upírů, jako hebrejský Estrie a polský Upier, se vůbec obtěžovalo pít krev.
Mou pozornost opravdu upoutala jenom tři jména: rumunský Varacolaci, mocná nemrtvá bytost, která se mohla objevovat v podobě krásného člověka s bledou pletí, slovenský Nelapsi, stvoření tak silné a rychlé, že dokázalo během jediné hodiny po půlnoci zmasakrovat celou vesnici, a jedno další, Stregoni benefici.
O tomhle posledním tam byla jediná krátká věta.
Stregoni benefici: italský upír, o kterém se říká, že je na straně dobra a který je smrtelným nepřítelem všech zlých upírů.
Byla to úleva, najít aspoň to jedno malé heslo, jediný mýtus mezi stovkami, který potvrzoval existenci hodných upírů.
Ovšem celkem vzato toho bylo málo, co se shodovalo s Jacobovými příběhy nebo s mým vlastním pozorováním. Jak jsem tak pročítala internetové stránky, sestavila jsem si v duchu malý seznam a pečlivě ho porovnávala s každým mýtem. Rychlost, síla, krása, bledá pleť, oči, které měnily barvu; a pak Jacobova kritéria: pijí krev, jsou nepřátelé vlkodlaka, mají studenou kůži a jsou nesmrtelní. Bylo jen pár mýtů, které se shodovaly alespoň v jediném bodě.
A pak tu byl další problém, který jsem si pamatovala z těch pár hororů, co jsem viděla, a který byl podepřen dnešním čtením - upíři nemohli vycházet za denního světla, slunce by je spálilo na popel. Celý den spali v rakvích a vycházeli jenom v noci.
Rozčileně jsem vypnula počítač, ani jsem nečekala, až se všechno náležitě zavře. Nad mou podrážděností převládaly rozpaky. Bylo to všechno tak hloupé. Seděla jsem ve svém pokoji a hledala informace o upírech. Co se to se mnou děje? Usoudila jsem, že velký podíl viny připadá na vrub města Forks - a ostatně celého prosáklého Olympijského poloostrova.
Musela jsem vypadnout z domu, ale nebylo, kam bych chtěla jít, aniž by to znamenalo třídenní cestu autem. Přesto jsem si natáhla holínky, a i když jsem nevěděla, kam mám namířeno, sešla jsem dolů. Vklouzla jsem do pláštěnky, ani jsem se nepodívala, jak je venku, a vykročila ze dveří.
Bylo zataženo, ale ještě nepršelo. Nevšímala jsem si auta a pěšky jsem vyrazila na východ, namířila jsem si to přímo přes Charlieho dvůr k všudypřítomnému lesu. Netrvalo dlouho a byla jsem tak hluboko, že mě nebylo vidět ani z domu, ani ze silnice, protože jediné zvuky, které jsem slyšela, bylo čvachtání vlhké země pod nohama a náhlé výkřiky sojek.
Šla jsem po úzké pěšině, která tu vedla, protože takové toulání jen tak nazdařbůh bych neriskovala. O nějakém orientačním smyslu se u mě téměř nedalo mluvit; dokázala jsem se ztratit i na přehlednějších místech, než bylo tohle. Pěšina se vinula hloub a hloub do lesa, většinou na východ, pokud jsem to dokázala posoudit. Podél ní rostly smrky, jedle, tisy a javory. Znala jsem jenom nepřesně jména stromů, které mě obklopovaly, a ještě jen díky tomu, že mi je v dětství Charlie ukazoval z okénka policejního auta. Mnohé druhy jsem neznala vůbec a některé jsem nedokázala přesně určit, protože byly silně porostlé cizopasným rostlinstvem.
Šla jsem pěšinou, dokud mě postrkoval hněv na sebe samu. Protože pomalu utichal, zpomalila jsem. Z baldachýnu nade mnou skáplo pár kapek, ale nemohla jsem si být jistá, jestli začíná pršet, nebo jestli jsou to jenom loužičky zbylé od včerejška, zadržené v listech vysoko nade mnou, které pomalu odkapávají dolů na zem. Nedávno padlý strom - poznala jsem to podle toho, že ještě nebyl úplně porostlý mechem - se opíral o kmen jednoho ze svých bratrů a vytvářel tak zastřešenou malou lavičku jenom pár bezpečných kroků od mé pěšiny. Překročila jsem kapradiny a opatrně se posadila, napřed jsem se ale ujistila, že mám bundu dobře staženou, abych si nezamokřila oblečení. Hlavu v kapuci jsem si opřela o živý strom.
Tohle místo jsem nevybrala dobře. Měla jsem to vědět, ale kam se dalo jít? Les byl temně zelený a až moc připomínal scénu ze sna minulé noci, abych tu mohla klidně posedět. Teď, když už se neozýval zvuk mých čvachtavých kroků, bylo ticho bodavé. Také ptáci mlčeli, kapky padaly se stále větší frekvencí, takže nad námi určitě prší. Teď když jsem seděla, kapradiny mi dosahovaly nad hlavu. Věděla jsem, že kdyby někdo šel po pěšině, necelý metr ode mě, ani by mě neviděl.
Tady mezi stromy bylo mnohem snadnější uvěřit těm absurditám, které mě v domě uváděly do rozpaků. V tomto lese se po tisíce let nic nezměnilo, a všechny mýty a legendy ze stovky různých zemí se zdály mnohem pravděpodobnější v této zelené záři než v mé jasně vymezené ložnici.
Soustředila jsem se na dvě nejpalčivější otázky, které jsem potřebovala zodpovědět, ale moc se mi do toho nechtělo.
Zaprvé jsem musela rozhodnout, jestli je možné, aby to, co Jacob říkal o Cullenových, byla pravda.
Moje mysl začala okamžitě mohutně protestovat. Bylo to pošetilé a morbidní, vážně se zaobírat tak směšnými nápady. Ale co tedy? ptala jsem se sama sebe. Neexistovalo žádné rozumné vysvětlení pro to, že jsem ještě naživu. Znovu jsem si v duchu probírala věci, které jsem sama vypozorovala: neskutečnou rychlost a sílu, barvu očí měnící se z černé na zlatou a zase zpátky, nelidskou krásu, bledou, studenou kůži. A bylo toho víc - drobnosti, které člověku docházejí postupně - skutečnost, že asi nikdy nejedí, jejich znepokojivě ladné pohyby. A taky to, jak Edward někdy mluví, s neobvyklými kadencemi a větami, které se hodily spíš do románu z přelomu devatenáctého a dvacátého století, než mezi školní mládež třetího tisíciletí. Ulil se z hodiny toho dne, kdy jsme si určovali krevní skupiny. Neodmítl výlet na pláž, dokud neslyšel, kam jedeme. Zdálo se, že ví, co si každý kolem něj myslí… až na mě. Říkal mi, že je zlý, nebezpečný…
Je možné, že Cullenovi jsou upíři?
c.č.-

Hot/Not 8

8. května 2011 v 15:57 | Kany♥♥ |  Taylor Lautner
Taylor Lautner's outtakes for GQ magazine photoshoot 1
Minulý:
Jako vždy HOT...:D
Hot88.9% (8)
Not11.1% (1)

Ashley Greene v NYC 3.května

5. května 2011 v 16:33 | Kany♥♥ |  Ostatní:)


víc v c.č.-


7 kapitola(půlka)-NOČNÍ MŮRA

2. května 2011 v 19:12 | Kany♥♥ |  On-Line kniha stmívání

7. NOČNÍ MŮRA

Řekla jsem Charliemu, že musím dělat spoustu úkolů a že nechci nic k jídlu. Zrovna dávali basketbalový zápas, který ho velmi zajímal, ačkoliv já jsem samozřejmě neměla ponětí, co je na něm tak zvláštního, takže si na mém obličeji nebo tónu nevšiml ničeho neobvyklého.
Jakmile jsem byla ve svém pokoji, zamkla jsem dveře. Prohrabala jsem psací stůl, až jsem našla svoje stará sluchátka, a zapojila je do malého discmana. Vybrala jsem si cédéčko, které jsem dostala od Phila k Vánocům. Byla to jedna z jeho oblíbených kapel, ale na můj vkus tam bylo trochu moc basů a vřeštění. Zasunula jsem ho dovnitř a lehla si na postel. Nasadila jsem si sluchátka, zmáčkla tlačítko a vytáhla hlasitost na maximum, až mě bolely uši. Zavřela jsem oči, ale světlo se mi pořád vkrádalo pod víčka, takže jsem si přes horní půlku obličeje přetáhla ještě polštář.
Soustředila jsem se velmi pečlivě na hudbu, snažila se porozumět textu, abych rozpletla komplikované přechody bicích. A když jsem cédéčko poslouchala potřetí, už jsem uměla alespoň všechna slova refrénů. S překvapením jsem zjistila, že se mi ta kapela konec konců opravdu líbí, jakmile jsem si zvykla na ten vřeštivý zvuk. Budu muset Philovi zase poděkovat.
A fungovalo to. Otřásající rány mi znemožnily myslet - což byl jediný účel celého toho počínání. Poslouchala jsem to cédéčko znovu a znovu, až jsem si mohla zpívat se všemi písničkami, a nakonec jsem usnula.
Otevřela jsem oči do povědomého místa. Někde v koutku mysli jsem věděla, že se mi to zdá. Poznala jsem zelené světlo lesa. Někde poblíž jsem slyšela vlny rozbíjející se o skály. A věděla jsem, že když najdu oceán, uvidím slunce. Snažila jsem se jít po zvuku, ale byl tam Jacob Black, tahal mě za ruku, vlekl mě zpátky do nejčernější části lesa.
"Jacobe? Co se děje?" ptala jsem se. Tvářil se vyděšeně a celou svou silou mi trhal za ruku, aby zmohl můj odpor; já jsem do té tmy nechtěla jít.
"Utíkej, Bello, musíš utíkat!" zašeptal vyděšeně.
"Tudy, Bello!" poznala jsem Mikův hlas, který zavolal z hloubi temného lesa, ale neviděla jsem ho.
"Proč?" ptala jsem se a pořád jsem se snažila Jacobovi vykroutit, zoufalá, že se nemůžu dostat na slunce.
Ale v tu chvíli Jacob mou ruku pustil a vykřikl, najednou se roztřásl a padl na temnou lesní zem. Kroutil se na zemi a já jsem se s hrůzou dívala.
"Jacobe!" vykřikla jsem. Ale on už tam nebyl. Na jeho místě stál velký rudohnědý vlk s černýma očima. Ten vlk se na mě nedíval, ukazoval k pobřeží, chlupy na zádech se mu ježily a zpoza odhalených tesáků vycházelo tiché vytí.
"Bello, utíkej!" zakřičel za mnou znovu Mike. Ale já jsem se neotočila. Dívala jsem se na světlo, které ke mně přicházelo z pláže.
A pak ze stromů vystoupil Edward, jeho kůže slabě zářila, jeho oči byly černé a nebezpečné. Zvedl jednu ruku a pokynul mi, abych přišla k němu. Vlk u mých nohou zavyl.
Udělala jsem krok vpřed, k Edwardovi. On se usmál, a jeho zuby byly ostré, špičaté.
"Důvěřuj mi," zavrčel.
Udělala jsem další krok.
Vlk se vrhl mezi mne a upíra, tesáky mu mířil na krční tepnu.
"Ne!" vykřikla jsem a vymrštila se na posteli.
Tím náhlým pohybem sluchátka strhla discman z nočního stolku a ten s třesknutím spadl na podlahu.
V pokoji bylo pořád ještě rozsvíceno a já jsem seděla na posteli oblečená a v botách. Celá dezorientovaná jsem se podívala na budík na prádelníku. Bylo půl šesté ráno.

Přihlášky do SONB

2. května 2011 v 19:06 | Kany♥♥ |  Son....
Tak:
  1. Blog
  2. Přezdívka
  3. Odkaz na fotku k blogu(není nutná)
Táák zapiště se!

KRÁSNÝ měsíc:Květen...čím začnem?Novinkyyy?

2. května 2011 v 19:05 | Kany♥♥ |  Informace o blogu
ÁÁhooj ky lidi!
No táák je Květen!Úža měsíc :P
A já mám s tímto měsícem i velké změny na blogu!
Desss tu zůůstane,to ano,jen tu bude:
VAŠE VOLITELNÉ TÉMA NA KTERÉ BUDU PSÁT ČLÁNEK A VY HO OHODNOTÍTE(TAKOVÁ HRA)
SONB!přihlášky udělám
Kontrola affs(do budoucna hlásím)
Úryvky ze stmívání které jsem dlouho nepřidala
Okey....můůžem začít!

Diplom pro Aminu za rekord v komentářích

2. května 2011 v 18:55 | Kany♥♥ |  Diplomky
Tak za 92 komentářů v komentárích pro Aminu... :D
YAHOO
xxxxxxxxx
 ....SOSXahojX:'(XhruzaX:-DX;-)XX8-)